Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Gti Bilişim | 2 yorum
23.658,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
1 23658.00 Acer Nitro V 15 ANV15-51 Intel Core I5 13420H 8 GB 512 GB SSD Rtx 3050 6 GB Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar NH.QNCEY.001Satıcı: GTI Bilişim | 14 yorum
23.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 24009 Acer Nitro V NH.QNCEY.001 Intel Core i5 13420H 8GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6'' FHD Taşınabilir Bilgisayar ANV15-51-59CJSatıcı: Gti Bilişim
24.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 24399.00 Acer Nitro V 15 Intel Core i5 13420H 8 GB 512 GB SSD Rtx 3050 6 GB Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NH.QNCEY.001Satıcı: Gti Bilişim
24.479,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 24479.04 Acer Nitro V NH.QNCEY.001 Intel Core i5 13420H 8GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6\" FHD Taşınabilir Bilgisayar ANV15-51-59CJ 24.522,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 24532 Acer Nitro V 15 ANV15-51 59CJ NH.QNCEY.001 i5-13420H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: GTI-Bilişim
24.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
6 24899.00 Acer Nitro V 15 Anv15-51 Nh.qncey.001 Intel Core i5 13420H 15.6" 8 GB RAM 512 GB SSD RTX 3050 6 GB FHD FreeDOS LaptopSatıcı: GTI BİLİŞİM
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 24999.00 Acer Nitro V 15 ANV15-51 59CJ NH.QNCEY.001 i5-13420H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: DolgunBilişim
27.998,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
8 27998.88 Acer Nitro V 15 Intel Core i5 13420H 8 GB 512 GB SSD Rtx 3050 6 GB Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NH.QNCEY.001Satıcı: DOLGUN BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ
28.128,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
9 28128.92 ACER Nitro Core i5 13420H 8GB 512GB SSD RTX 3050 Freedos 15.6" FHD Notebook NH.QNCEY.001Satıcı: DOLGUN BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ
28.965,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 28965.88