Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BozdanTeknoloji
31.249,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 31249.05 Acer Nitro V 15 ANV15-51 Intel Core I7 13620H 24 GB 512 GB SSD Rtx 4050 6 GB Freedos 15.6" Fhd IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QNBEY.005+245Satıcı: BOZDAN Teknoloji | 2 yorum
33.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 34009 ACER Nitro V 15 Core i7 13620H 24GB 512GB SSD Rtx 4050 Freedos 15.6" FHD NotebookSatıcı: Bozdan Teknoloji
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 34999.00 Acer Nitro V 15 Nh.qnbey.005+245 i7 13620H 15.6" 24 GB RAM 512 GB SSD 6 GB RTX 4050 FHD IPS FreeDOS LaptopSatıcı: Nethouse
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 35999.00 Acer Nitro V 15 ANV15-51 Intel Core i7 13620H 24 GB 512 GB SSD Rtx 4050 6 GB Freedos 15.6" FHD IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QNBEY.005+245Satıcı: BOZDAN TEKNOLOJİ
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 35999.00