Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BozdanTeknoloji | 10 yorum
33.624,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 33624.05 Acer Nitro V 15 ANV15-51-763N NH.QNBEY.005A57 i7-13620H 32 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Arcadia-Bilişim
33.782,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 33782.20 Acer Nitro V 15 ANV15-51 Intel Core i7 13620H 32 GB 512 GB SSD Rtx 4050 6 GB Freedos 15.6" FHD IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QNBEY.005+325Satıcı: BOZDAN TEKNOLOJİ
33.839,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 33839.06 Acer Nitro V 15 ANV15-51 Intel Core I7 13620H 32 GB 512 GB SSD Rtx 4050 6 GB Freedos 15.6" Fhd IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QNBEY.005+325Satıcı: BOZDAN Teknoloji | 6 yorum
35.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 36009 ACER Nitro V 15 Core i7 13620H 32GB 512GB SSD Rtx 4050 Freedos 15.6" FHD NotebookSatıcı: Bozdan Teknoloji
36.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 36999.00 Acer Nitro V 15 Nh.qnbey.005+325 Intel Core i7 13620H 15.6" 32 GB RAM 512 GB SSD Rtx4050 6 GB FHD IPS FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: Nethouse
36.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 36999.00