Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Acer Nitro V 15 ANV15-51-946Z I9-13900H 16GB 1TB SSD 15.6" FHD Oyun Notebook Harici Ekran Kartı
Satıcı: western-pacific | 3 yorum
62.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 62499.00
Acer Nitro V 15 ANV15-51-946Z NH.QQEEY.005 i9-13900H 16 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: hayatbilgisayar
62.979,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 62979.06
Acer Nitro V 15 ANV15-51-946Z NH.QQEEY.005 i9-13900H 16 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: LuxuryAudio
65.705,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 65705.06
Acer Nitro V 15 ANV15-51-946Z I9-13900H 16GB 1tb SSD 8gb RTX4060 15.6" Fhd WIN11 Home Gaming Notebook Satıcı: EnSonu
66.404,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
4 66404.05
Acer Nitro V 15 ANV15-51-946Z I9-13900H 16GB 1TB SSD 15.6" FHD Oyun Notebook Harici Ekran Kartı
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 3 yorum
66.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 66999.00
Acer Nitro V 15 13.Nesil Core i9 13900H-RTX4060 8Gb-16Gb-1Tb Ssd-15-6inc-W11 45 yorum
66.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
6 66999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK1 yorum
1 yorum
6 yorum