Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
31.959,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 31959.99 Acer Nitro V 15 Intel Core I5 13420H 16Gb Ddr5 Ram 512Gb Ssd 6Gb Rtx4050 15,6 Inc 144Hz Ips Fhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar Nhqnbey00101+Weblegels� 32.469,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 32469.98 Acer Nitro V 15 Intel Core I5 13420H 16GB Ddr5 Ram 512GB SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 144Hz IPS Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar NHQNBEY00101+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
33.319,98 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 33329.98 ACER Nitro V 15 I5 13420H 16GB 512GBSSD 6GB RTX4050 15,6" 144Hz IPS Fhd FDOS NHQNBEY00101+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
33.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 33999.98 Acer Nitro V 15 Intel Core i5 13420H 16GB DDR5 512GB SSD 6GB RTX4050 15,6" 144Hz IPS FHD FDOS NHQNBEY00101+Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
33.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 34009.98