Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
35.719,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 35719.99 Acer Nitro V 15 Intel Core I5 13420H 16Gb Ddr5 Ram 2Tb Ssd 6Gb Rtx4050 15,6 Inc 144Hz Ips Fhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar Nhqnbey00103+Weblegelsıncanta 36.289,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 36289.98 ACER Nitro V 15 I5 13420H 16GB 2tb SSD 6gb RTX4050 15,6" 144Hz IPS Fhd FDOS NHQNBEY00103+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
37.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 37999.98 Acer Nitro V 15 Intel Core i5 13420H 16GB DDR5 2TB SSD 6GB RTX4050 15,6" 144Hz IPS FHD FDOS NHQNBEY00103+Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
37.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 38009.98 Acer Nitro V 15 Intel Core I5 13420H 16GB Ddr5 Ram 2tb SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 144Hz IPS Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar NHQNBEY00103+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
48.411,97 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 48421.97