Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
33.839,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 33839.99 Acer Nitro V 15 Intel Core I5 13420H 32Gb Ddr5 Ram 512Gb Ssd 6Gb Rtx4050 15,6 Inc 144Hz Ips Fhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar Nhqnbey00104+Weblegels� 34.559,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 34559.98 Acer Nitro V 15 Intel Core I5 13420H 32GB Ddr5 Ram 512GB SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 144Hz IPS Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar NHQNBEY00104+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
35.279,98 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 35289.98 ACER Nitro V 15 I5 13420H 32GB 512GBSSD 6GB RTX4050 15,6" 144Hz IPS Fhd FDOS NHQNBEY00104+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
35.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 35999.98 Acer Nitro V 15 Intel Core i5 13420H 32GB DDR5 512GB SSD 6GB RTX4050 15,6" 144Hz IPS FHD FDOS NHQNBEY00104+Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
35.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 36009.98