Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Acer Nitro V15 NH.QZ7EY.002 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB RTX5050 15.6'' Fhd 165Hz Dos - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Teknopa Gsm | 1 yorum
49.443,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 49443.06
Acer Nitro V15 NH.QZ7EY.002 Intel Core i5-13420H 16GB 512GB RTX5050 15.6'' FHD 165Hz DOS Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
50.455,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 50455.12
Acer Nitro V15 NH.QZ7EY.002 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB RTX5050 15.6'' Fhd 165Hz Dos - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Teknorya | 1 yorum
50.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 50999.00
ACER Nitro V15 Intel Core i5-13420H 16GB 512GB RTX5050 15.6'' FHD 165Hz DOS Satıcı: Teknorya
51.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 51199.00
Acer Nitro V15 NH.QZ7EY.002 Intel Core i5-13420H 16GB 512GB RTX5050 15.6'' FHD 165Hz DOS Satıcı: Teknorya
51.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 51199.00
Acer Nitro V15 Nh.qz7ey.002 Intel Core İ5-13420H 16Gb 512Gb Rtx5050 15.6'' Fhd 165Hz Dos
Satıcı: TEKNORYA
51.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 51199.00
Acer Nitro V15 NH.QZ7EY.002 Intel Core i7-13620H 16GB 512GB RTX5050 15.6'' FHD 165Hz DOS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Teknorya
51.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
7 51809
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK