Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Acer Nitro V 15 ANV15-52-91EQ Laptop Fiyatları

Acer Nitro V15 ANV15-52-91EQ NH.QZAEY.004A53 i9-13900H 32 GB 512 GB SSD RTX5060 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: arezteknoloji

64.647,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 64647.53
Acer Nitro V15 NH.QZAEY.004-32 i9-13900H 32 GB 512 GB SSD RTX5060 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TeknoryaBilişim

68.272,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 68272.70
Acer Nitro V15 NH.QZAEY.004-32 i9 13900H 32GB 512GB SSD RTX5060-8GB 165Hz 15,6" W11 Home Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 32 GB

Satıcı: Teknorya | 2 yorum

68.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 68999.00
ACER Nitro V15 NH.QZAEY.004-32 İ9 13900H 32GB 512GB SSD RTX5060-8GB 165Hz 15,6" W11 Home Notebook

Satıcı: Teknorya

68.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 68999.00
Acer Nitro V15 Nh.qzaey.004-32 İ9 13900H 32Gb 512Gb Ssd Rtx5060-8Gb 165Hz 15,6" W11 Home Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: TEKNORYA

68.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 68999.00
Acer Nitro V15 NH.QZAEY.004-32 İ9 13900H 32GB 512GB SSD RTX5060-8GB 165Hz 15,6" W11 Home Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Teknorya

69.130,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 69130.53
Acer NB ACER NITRO V15 AI ANV15-52-91EQ NH.QZAEY.004-32 İ9- 13900H 32/512GB/RTX5060-8GB/165Hz/16/W11H

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

69.150,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 69150.01
Acer Nitro V15 ANV15-52-91EQ Intel Core I9 13900H 32GB 512GB SSD RTX5060 8gb Windows 11 Home 15,6" Fullhd (1920 x 1080) 165HZ IPS 300NIT Taşınabilir Bilgisayar NHQZAEYH17 + Zetta Çanta - 512 GB - 32 GB

Satıcı: Per4mance

89.689,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 89689.05

Acer Nitro V 15 ANV15-52-91EQ Laptop Fiyat Geçmişi

Acer Nitro V 15 ANV15-52-91EQ Laptop Temel Özellikleri

Yok

Acer Nitro V 15 ANV15-52-91EQ Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 362.3 mm
• Derinlik 239.9 mm
• Kalınlık 23.5 mm
• Ağırlık 2.11 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i9
• İşlemci Modeli Intel Core i9-13900H
• İşlemci Temel Frekans 4.10 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 14 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 20 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Türü DDR4

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri USB-C 3.2 Gen 2
• HDMI Var
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 76.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon) Azami Çalışma Süresi 8 Saat

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.5 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Acer Nitro V 15 ANV15-52-91EQ Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.