Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Acer Nitro V 15 ANV15-52A13 Intel Core I5 13420H 8gb 1tb SSD RTX5050 Windows 11 Pro 15.6'' Fhd 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A13 - 1 TB - 8 GB
Satıcı: Shopimode
49.469,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 49469.03
Acer Nitro V 15 ANV15-52 NH.QZ7EY.003A13 i5-13420H 8 GB 1 TB SSD RTX5050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
49.409,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 49409.82
Acer Nitro V 15 ANV15-52A13 İntel Core İ5 13420H 8GB 1TB SSD RTX5050 Windows 11 Pro 15.6'' FHD 165Hz IPS NH.QZ7EY.003A13 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
49.693,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 49693.38
Acer Nitro V 15 ANV15-52A13 İntel Core İ5 13420H 8GB 1TB SSD RTX5050 Windows 11 Pro 15.6'' FHD 165Hz IPS NH.QZ7EY.003A13 Satıcı: Shopimode
52.249,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 52249.05
Acer Nitro V 15 ANV15-52A13 İntel Core İ5 13420H 8GB 1TB SSD RTX5050 Windows 11 Pro 15.6'' FHD 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A13 Satıcı: Arez Teknoloji
53.414,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 53414.87
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK