Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Acer Nitro V 15 ANV15-52 NH.QZ7EY.003A19 i5-13420H 32 GB 1 TB SSD RTX5050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
57.295,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 57295.32
Acer Nitro V 15 ANV15-52A19 İntel Core İ5 13420H 32GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 15.6'' FHD 165Hz IPS NH.QZ7EY.003A19 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
57.624,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 57624.14
Acer Nitro V 15 ANV15-52A19 Intel Core I5 13420H 32GB 1tb SSD RTX5050 Freedos 15.6'' Fhd 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A19 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
59.842,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 59842.00
Acer Nitro V 15 ANV15-52A19 İntel Core İ5 13420H 32GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 15.6'' FHD 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A19 Satıcı: Arez Teknoloji
61.199,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 61209.24
Acer Nitro V 15 ANV15-52A19 İntel Core İ5 13420H 32GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 15.6'' FHD 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A19 Satıcı: Arez Teknoloji
61.939,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 61939.55
Acer Nitro V 15 ANV15-52A19 İntel Core İ5 13420H 32GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 15.6'' FHD 165Hz IPS NH.QZ7EY.003A19 Satıcı: Shopimode
66.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 66499.05
Acer Nitro V 15 ANV15-52 NH.QZ7EY.003A19 i5-13420H 32 GB 1 TB SSD RTX5050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: shopimode
68.619,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
7 68619.06
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK