Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Acer Nitro V 15 ANV15-52 NH.QZ7EY.003A20 i5-13420H 64 GB 1 TB SSD RTX5050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
69.688,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 69688.46
Acer Nitro V 15 ANV15-52A20 İntel Core İ5 13420H 64GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 15.6'' FHD 165Hz IPS NH.QZ7EY.003A20 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
70.088,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 70088.41
Acer Nitro V 15 ANV15-52A20 İntel Core İ5 13420H 64GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 15.6'' FHD 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A20 Satıcı: Arez Teknoloji
75.337,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 75337.26
Acer Nitro V 15 ANV15-52A20 Intel Core I5 13420H 64GB 1tb SSD RTX5050 Freedos 15.6'' Fhd 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A20 - 1 TB - 64 GB
Satıcı: Shopimode
81.479,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 81479.03
Acer Nitro V 15 ANV15-52A20 İntel Core İ5 13420H 64GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 15.6'' FHD 165Hz IPS NH.QZ7EY.003A20 Satıcı: Shopimode
85.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
5 85499.05
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK