Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Acer Nitro V 15 ANV15-52 NH.QZ7EY.003A26 i5-13420H 16 GB 2 TB SSD RTX5050 15.6" W10P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
58.422,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 58422.24
Acer Nitro V 15 ANV15-52A26 İntel Core İ5 13420H 16GB 2TB SSD RTX5050 Windows 10 Pro 15.6'' FHD 165Hz IPS NH.QZ7EY.003A26 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
58.757,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 58757.53
Acer Nitro V 15 ANV15-52A26 Intel Core I5 13420H 16GB 2tb SSD RTX5050 Windows 10 Pro 15.6'' Fhd 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A26 - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
61.019,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 61019.00
Acer Nitro V 15 ANV15-52A26 İntel Core İ5 13420H 16GB 2TB SSD RTX5050 Windows 10 Pro 15.6'' FHD 165Hz IPS NH.QZ7EY.003A26 Satıcı: Shopimode
61.749,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 61749.05
Acer Nitro V 15 ANV15-52A26 İntel Core İ5 13420H 16GB 2TB SSD RTX5050 Windows 10 Pro 15.6'' FHD 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A26 Satıcı: Arez Teknoloji
62.402,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
5 62412.94
Acer Nitro V 15 ANV15-52A26 İntel Core İ5 13420H 16GB 2TB SSD RTX5050 Windows 10 Pro 15.6'' FHD 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A26 Satıcı: Arez Teknoloji
63.157,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 63157.81
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK