Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Acer Nitro V 15 ANV15-52 NH.QZ8EY.002A55 i7-13620H 16 GB 512 GB SSD RTX5060 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
54.345,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 54345.43
Acer Nitro V 15 ANV15-52A55 İntel Core İ7 13620H 16GB 512GB SSD RTX5060 Windows 11 Pro 15.6" FHD 165Hz IPS NH.QZ8EY.002A55 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
54.657,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 54657.33
Acer Nitro V 15 ANV15-52A55 Intel Core I7 13620H 16GB 512GB SSD RTX5060 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ8EY.002A55 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
56.761,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 56761.00
Acer Nitro V 15 ANV15-52 NH.QZ8EY.002A55 i7-13620H 16 GB 512 GB SSD RTX5060 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: nettsepetimm
57.339,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 57339.06
Acer Nitro V 15 ANV15-52A55 İntel Core İ7 13620H 16GB 512GB SSD RTX5060 Windows 11 Pro 15.6" FHD 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ8EY.002A55 Satıcı: Arez Teknoloji
58.048,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 58058.36
Acer Nitro V 15 ANV15-52A55 Intel Core I7 13620H 16GB 512GB SSD RTX5060 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ8EY.002A55 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Net.Sepetim
60.139,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 60139.03
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK