Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Acer Nitro V 15 ANV15-52 NH.QZ7EY.003A65 i5-13420H 8 GB 512 GB SSD RTX5050 15.6" W10P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
44.339,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 44339.20
Acer Nitro V 15 ANV15-52A65 İntel Core İ5 13420H 8GB 512GB SSD RTX5050 Windows 10 Pro 15.6'' FHD 165Hz IPS NH.QZ7EY.003A65 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
44.593,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 44593.66
Acer Nitro V 15 ANV15-52A65 Intel Core I5 13420H 8gb 512GB SSD RTX5050 Windows 10 Pro 15.6'' Fhd 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A65 - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
46.310,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 46310.00
Acer Nitro V 15 ANV15-52A65 İntel Core İ5 13420H 8GB 512GB SSD RTX5050 Windows 10 Pro 15.6'' FHD 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A65 Satıcı: Arez Teknoloji
47.360,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 47370.33
Acer Nitro V 15 ANV15-52A65 İntel Core İ5 13420H 8GB 512GB SSD RTX5050 Windows 10 Pro 15.6'' FHD 165Hz IPS NH.QZ7EY.003A65 Satıcı: Shopimode
47.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 47499.05
Acer Nitro V 15 ANV15-52A65 İntel Core İ5 13420H 8GB 512GB SSD RTX5050 Windows 10 Pro 15.6'' FHD 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A65 Satıcı: Arez Teknoloji
47.933,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 47933.24
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK