Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Acer Nitro V 15 ANV15-52 NH.QZ7EY.003A67 i5-13420H 32 GB 512 GB SSD RTX5050 15.6" W10P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
55.042,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 55042.46
Acer Nitro V 15 ANV15-52A67 İntel Core İ5 13420H 32GB 512GB SSD RTX5050 Windows 10 Pro 15.6'' FHD 165Hz IPS NH.QZ7EY.003A67 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
55.358,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 55358.35
Acer Nitro V 15 ANV15-52A67 Intel Core I5 13420H 32GB 512GB SSD RTX5050 Windows 10 Pro 15.6'' Fhd 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A67 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
57.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 57489.00
Acer Nitro V 15 ANV15-52A67 İntel Core İ5 13420H 32GB 512GB SSD RTX5050 Windows 10 Pro 15.6'' FHD 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A67 Satıcı: Arez Teknoloji
59.504,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 59504.08
Acer Nitro V 15 ANV15-52A67 İntel Core İ5 13420H 32GB 512GB SSD RTX5050 Windows 10 Pro 15.6'' FHD 165Hz IPS NH.QZ7EY.003A67 Satıcı: Shopimode
61.749,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
5 61749.05
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK