Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Acer Nitro V 15 ANV15-52 NH.QZ7EY.003A71 i5-13420H 32 GB 512 GB SSD RTX5050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
54.197,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 54197.99
Acer Nitro V 15 ANV15-52A71 İntel Core İ5 13420H 32GB 512GB SSD RTX5050 Windows 11 Home 15.6'' FHD 165Hz IPS NH.QZ7EY.003A71 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
54.509,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 54509.04
Acer Nitro V 15 ANV15-52A71 Intel Core I5 13420H 32GB 512GB SSD RTX5050 Windows 11 Home 15.6'' Fhd 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A71 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: Shopimode
55.774,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 55774.03
Acer Nitro V 15 ANV15-52A71 İntel Core İ5 13420H 32GB 512GB SSD RTX5050 Windows 11 Home 15.6'' FHD 165Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar NH.QZ7EY.003A71 Satıcı: Arez Teknoloji
58.591,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 58591.16
Acer Nitro V 15 ANV15-52A71 İntel Core İ5 13420H 32GB 512GB SSD RTX5050 Windows 11 Home 15.6'' FHD 165Hz IPS NH.QZ7EY.003A71 Satıcı: Shopimode
61.749,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 61749.05
Acer Nitro V 15 ANV15-52 NH.QZ7EY.003A71 i5-13420H 32 GB 512 GB SSD RTX5050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: shopimode
62.039,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
6 62039.06
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK