Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Acer Nitro V 17 AI ANV17- 41-R3H8 Laptop Fiyatları

Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R3H8 NH.QZKEY.001 R7-260 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5070 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Bİcom

63.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 63999.00
Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R3H8 NH.QZKEY.001 R7-260 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5070 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: qobostore

64.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 64999.00
Acer Nitro V 17 AI AMD Ryzen 7-260 16GB 1TB SSD 8GB RTX5070 17.3" QHD 165Hz Freedos Gaming Laptop NH.QZKEY.001 - 1 TB - 16 GB

Satıcı: Akbulut iletişim

65.644,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 65644.00
Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R3H8 NH.QZKEY.001 Ryzen 7 260 16 GB 1 TB SSD RTX5070 17.3" QHD Gaming Laptop

Satıcı: TEKNO PLATFORM

65.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 65900.00
Acer Nitro V 17 Aı Amd Ryzen 7-260 16Gb 1Tb Ssd 8Gb Rtx5070 17.3" Qhd 165Hz Freedos Nh.qzkey.001

Satıcı: qobostore

65.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 65999.00
Acer Nitro V 17 AI AMD Ryzen 7-260 16GB 1TB SSD 8GB RTX5070 17.3" QHD 165Hz Freedos Gaming Laptop NH.QZKEY.001 - 1 TB - 16 GB

Satıcı: qobostore

69.472,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 69472.63
Acer Nitro V 17 AI AMD Ryzen 7-260 16GB 1TB SSD 8GB RTX5070 17.3" QHD 165Hz Freedos NH.QZKEY.001

Satıcı: qobostore

69.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 70009
Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R3H8 NH.QZKEY.001 Ryzen 7 260 16 GB 1 TB SSD RTX5070 17.3" QHD Gaming Laptop

Satıcı: qobostore

72.401,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 72401.89
Acer Nitro V17 AI R7-260 16GB 1TB 8GB RTX5070 17.3" QHD 165Hz FDOS Gaming Laptop NH.QZKEY.001

Satıcı: qobostore

72.519,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 72519.02
ACER Nitro V 17 AI AMD Ryzen 7-260 16GB 1TB RTX5070 17.3" QHD 165Hz Freedos Gaming Laptop NH.QZKEY.001

Satıcı: Trendyol

72.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 72749.00
ACER Nitro V 17 AI AMD Ryzen 7-260 16GB 1TB RTX5070 17.3" QHD 165Hz Freedos Gaming Laptop NH.QZKEY.001

Satıcı: qobostore

72.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 72799.00

Acer Nitro V 17 AI ANV17- 41-R3H8 Laptop Fiyat Geçmişi

Acer Nitro V 17 AI ANV17- 41-R3H8 Laptop Temel Özellikleri

Acer Nitro V 17 AI ANV17- 41-R3H8 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 400.9 mm
• Derinlik 275.6 mm
• Kalınlık 24.0 mm
• Ağırlık 2.71 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 7
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 7 260
• İşlemci Temel Frekans 3.80 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.10 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 45 W
• İşlemci Teknolojileri AES Desteği AVX AVX-512 AVX2 Multithreading (SMT) Precision Boost Overdrive

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı AMD Ryzen AI
• NPU TOPS (Int8) 16

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• HDMI Var
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri microSD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 76.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon) Azami Çalışma Süresi:6 Saat

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 780M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2700 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD FreeSync AMD SmartAccess Memory AMD SmartShift MAX DirectX 12 DisplayPort 2.1 HDMI 2.1 Miracast

Acer Nitro V 17 AI ANV17- 41-R3H8 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.