Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknorya
43.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 43949.00 Acer Nitro 16 AN16-41 Amd Ryzen 7 7840HS 32 GB 1 Tb SSD Rtx 4060-8 GB Freedos 16" WUXGA 165 Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QLLEY.003Satıcı: Teknorya | 77 yorum
44.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 45009 ACER Nitro 16 An16-41 R7 7840hs 32 Gb 1 Tb Ssd Rtx 4060-8 Gb Dos 16" Wuxga 165 Hz Notebook Nh.qlley.003Satıcı: Teknorya | 1 yorum
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 44999.00 Acer Nitro 16 AN16-41 NH.QLLEY.003 R7-7840HS 32 GB 1 TB SSD RTX4060 165Hz 16" Dos WUXGA Dizüstü BilgisayarSatıcı: TeknoryaBilişim
45.433,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 45433.75 Acer Nitro 16 AN16-41 Amd Ryzen 7 7840HS 32 GB 1 TB SSD RTX 4060-8 GB Freedos 16" WUXGA 165 Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QLLEY.003Satıcı: Teknorya
45.599,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 45599.04 Acer Nitro16 AN16-41 R7 7840HS 32 GB 1 TB SSD RTX 4060-8 GB Freedos 16" WUXGA 165 Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QLLEY.003Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
47.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 47609 Acer Nitro16 AN16-41 R7 7840HS 32 GB 1 TB SSD RTX 4060-8 GB Freedos 16 WUXGA 165 Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QLLEY.003Satıcı: Teknorya
48.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
7 48199.00