Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BozdanTeknoloji | 2 yorum
58.749,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
1 58749.05 Acer Predator Helios Neo Intel Core I9-13900HX 32 GB 1 Tb SSD Freedos 16" Wqxga (2560X1600) 165 Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QLVEY.001Satıcı: BOZDAN TEKNOLOJİ
59.219,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 59219.06 ACER Predator Helios Neo I9-13900hx 32 Gb 1 Tb Ssd Rtx 4070-8 Gb Fdos 16" Wqxga 165 Hz Ips Nh.qlvey.001Satıcı: Bozdan Teknoloji
62.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 62999.00 Acer Predator Helios Neo Nh.qlvey.001 Intel Core i9-13900HX 16" 32 GB RAM 1 TB SSD IPS Wqxga FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: Nethouse
62.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 62999.00 Acer Predator Helios Neo Intel Core I9-13900HX 32 GB 1 Tb SSD RTX 4070 - 8 GB Freedos 16" Wqxga (2560X1600) 165 Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QLVEY.001Satıcı: BOZDAN Teknoloji | 8 yorum
62.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 63009 Acer Predator Helios Neo Intel Core I9-13900HX 32 GB 1 Tb SSD Rtx 4070 - 8 GB Freedos 16" Wqxga (2560X1600) 165 Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QLVEY.001+Satıcı: BOZDAN Teknoloji
62.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 63009