Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BOZDAN Teknoloji | 26 yorum
39.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 40009 Acer Nitro Predator Helios PH317-56-79MX Intel Core I7 12700H 16 GB 512 GB SSD Rtx 3060 - 6 GB Freedos 17,3" Fhd (1920 x 1080) 144Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QGVEY.003Satıcı: BOZDAN TEKNOLOJİ
40.419,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 40419.06 Acer Predator Helios NH.QGVEY.003 i7-12700H 16 GB 512 GB SSD 6 GB RTX 3060 17.3" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: BozdanTeknoloji | 7 yorum
40.699,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 40699.05 ACER Nitro Predator Core i7 12700H 16GB 512SSD RTX 3060 Freedos 17,3" FHD NotebookSatıcı: Bozdan Teknoloji
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 40999.00 Acer Nitro Predator Helios Ph317-56-79Mx Nh.qgvey.003 i7 12700H 17.3" 16 GB RAM 512 GB SSD FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: Nethouse
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 40999.00