Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Acer Predator Helios Neo 16 NH.QX2EY.002 Ultra 9 275HX 32 GB 1 TB SSD RTX5070Ti 16" WQXGA W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TeknoryaBilişim
112.799,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 112799.01
Acer Predator Helios Neo 16 NH.QX2EY.002 Core Ultra 9 275HX 32GB 1tb SSD RTX5070Ti-170W 16" Wqxga 240Hz W11H Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Teknorya | 4 yorum
113.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
2 113999.00
Acer Predator Helios Neo 16 Nh.qx2ey.002 Core Ultra 9 275Hx 32Gb 1Tb Ssd Rtx5070tı-170W 16" Wqxga 240Hz W11h Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: TEKNORYA
113.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 113999.00
Acer Predator Helios Neo 16 NH.QX2EY.002 Core Ultra 9 275HX 32GB 1tb SSD RTX5070Ti-170W 16" Wqxga 240Hz W11H Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 4 yorum
113.999,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 113999.05
Acer Predator Helios Neo 16 NH.QX2EY.002 Core Ultra 9 275HX 32GB 1TB SSD RTX5070TI-140W 16" WQXGA 240Hz W11H Taşınabilir Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
114.379,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 114379.61
Acer Predator Helios Neo 16 NH.QX2EY.002 Core Ultra 9 275HX 32GB 1TB SSD RTX5070TI-170W 16" WQXGA 240Hz W11H Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Teknorya
115.372,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 115372.63
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK