Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-94TF Laptop Fiyatları

Acer Predator Helios Neo 16 AI NH.QX4EY.003 Intel Core Ultra 9 275HX 32GB 2TB SSD RTX5070Ti-140W 240Hz 16’' WQXGA Freedos Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

110.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 110499.00
Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-94TF NH.QX4EY.003 Ultra 9 275HX 32 GB 2 TB SSD RTX5070Ti 16'' Dos WQXGA Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TeknoryaBilişim

111.556,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 111556.23
Acer Predator Helios Neo 16 AI NH.QX4EY.003 Intel Core Ultra 9 275HX 32GB 2TB SSD RTX5070Ti-170W 240Hz 16’' WQXGA Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 32 GB - 2 TB

Satıcı: Teknorya | 16 yorum

111.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 111999.00
ACER Predator Helios Neo 16 NH.QX4EY.003 Ultra 9 275HX 32GB 2TB SSD RTX5070Ti-170W 16" WQXGA 240Hz Dos

Satıcı: Teknorya

111.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 111999.00
Acer Predator Helios Neo Nh.qx4ey.003 16 Aı Phn16-73 Intel Core Ultra 9 275Hx 32Gb 2Tb Ssd Rtx5070ti Freedos 16'' 240Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: TEKNORYA

111.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 111999.00
Acer Predator Helios Neo NH.QX4EY.003 16 AI PHN16-73 Intel Core Ultra 9 275HX 32GB 2TB SSD RTX5070Ti Freedos 16'' 240Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Teknorya

114.393,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 114393.68
ACER Predator Helios Neo 16 NH.QX4EY.003 Ultra 9 275HX 32GB 2TB SSD RTX5070Ti-170W 16" WQXGA 240Hz Dos

Satıcı: Trendyol

116.839,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 116839.07

Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-94TF Laptop Fiyat Geçmişi

Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-94TF Laptop Temel Özellikleri

Yok

Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-94TF Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 356.8 mm
• Derinlik 275.5 mm
• Kalınlık 26.75 mm
• Ağırlık 2.70 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 9
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 9 275HX
• İşlemci Temel Frekans 2.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.10 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 24 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği (2.7 - 5.4 GHz) 16 x Verimlilik Çekirdeği (2.1 - 4.6 GHz)
• Sanal Çekirdek 24 Adet
• İşlemci Önbellek 36 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Idle States Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel SpeedStep Intel Thread Director Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Türü DDR5

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) 2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri USB-C 3.2 Gen 2
• HDMI Var
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (5GbE)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri microSD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon) Azami Çalışma Süresi:5 Saat

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 300 MHz
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.9 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12 GPU Peak TOPS (Int8) 8 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.5 VP9 Bitstream & Decoding X-cores 4

Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-94TF Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.