Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Acer Predator Helios Neo 16S NH.QZFEY.002 Core Ultra 9 275HX 16GB 1TB SSD RTX5070-115W 16" WQXGA 240Hz Dos Taşınabilir B Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
96.488,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 96488.79
Acer Predator Helios Neo 16S NH.QZFEY.002 Ultra 9 275HX 16 GB 1 TB SSD RTX5070 16" WQXGA OLED Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TeknoryaBilişim
96.967,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 96967.43
ACER Predator Helios Neo 16S Core Ultra 9 275HX 16GB 1TB SSD RTX5070-115W 16 OLED Bilgisayar Satıcı: Teknorya
96.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
3 96999.00
Acer Predator Helios Neo 16S NH.QZFEY.002 Core Ultra 9 275HX 16GB 1TB SSD RTX5070-115W 16" Wqxga OLED 240Hz Dos Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Teknorya | 1 yorum
97.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 97999.00
Acer Predator Helios Neo 16S NH.QZFEY.002 Core Ultra 9 275HX 16GB 1TB SSD RTX5070-115W 16" WQXGA 240Hz Dos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Teknorya
98.604,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 98604.21
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK