Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ACER Predator PHN18-72 Core Ultra9 275HX 32GB 1TB RTX 5070Ti 18''WQXGA IPS 240Hz Fdos NH.QVMEY.002 Satıcı: BOZDAN Teknoloji
120.624,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 120624.03
Acer Predator PHN18-72 Core Ultra9 275HX 32 GB 1 TB RTX 5070TI 18'' WQXGA IPS 240Hz FDOS NH.QVMEY.002
Satıcı: BOZDAN Teknoloji | 8 yorum
122.678,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 122678.05
Acer PREDATOR HELIOS NEO 18 AI PHN18-72-98W2 NH.QVMEY.002 Ultra 9 275HX 32 GB 1 TB SSD RTX5070Ti 18" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: BozdanTeknoloji
127.839,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 127839.06
ACER Predator PHN18-72 Core Ultra9 275HX 32GB 1TB RTX 5070Ti 18''WQXGA IPS 240Hz Fdos NH.QVMEY.002 Satıcı: BOZDAN TEKNOLOJİ
131.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 131999.00
Acer Predator PHN18-72 NH.QVMEY.002 Ultra9 275HX 32 GB 1 TB SSD RTX5070TI 18'' Wqxga Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
143.252,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 143252.24
Acer Predator PHN18-72 NH.QVMEY.002 Ultra9 275HX 32GB 1tbssd RTX5070TI 18'' Wqxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 1024 GB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
154.211,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 154211.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK