Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: NotebookStore
26.687,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 26687.00 ACER P2 Tmp214-53g Nx.vpqey.00329 I7-1165g7 8gb 256gb Ssd Mx330 14" W11h Taşınabilir BilgisayarSatıcı: notebookstore
27.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 27399.00 ACER P2 Tmp214-53g Nx.vpqey.00330 I7-1165g7 12gb 256gb Ssd Mx330 14" W11h Taşınabilir Bilgisayar 27.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 27799.00 "Acer P2 TMP214-53G NX.VPQEY.00330 i7-1165G7 12GB 256GB SSD MX330 14"" W11H Taşınabilir Bilgisayar"Satıcı: NotebookStore
27.883,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 27883.00 Acer TravelMate P2 TMP214-53G NX.VPQEY.00329 i7-1165G7 8 GB 256 GB SSD MX330 14" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
28.139,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 28139.18 Acer TravelMate P2 TMP214-53G NX.VPQEY.00330 i7-1165G7 12 GB 256 GB SSD MX330 14" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
28.545,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 28545.41 Acer Travelmate P2 TMP214-53G NX.VPQEY.00329 I7-1165G7 8 GB 256 GB SSD MX330 14" Windows 11 Home Taşınabilir BilgisayarSatıcı: notebookstore | 1 yorum
28.599,00 TL Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
7 28609 Acer P2 TMP214-53G NX.VPQEY.00329 i7-1165G7 8GB 256GB SSD MX330 14" W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: notebookstore
28.639,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 28649 Acer TravelMate P2 TMP214-53G NX.VPQEY.00335 i7-1165G7 8 GB 500 GB SSD MX330 14" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
28.748,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 28748.52 Acer Travelmate P2 TMP214-53G NX.VPQEY.00335 I7-1165G7 8 GB 500 GB SSD MX330 14" Windows 11 Home Taşınabilir BilgisayarSatıcı: notebookstore
28.899,00 TL Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
10 28909 Acer P2 TMP214-53G NX.VPQEY.00330 i7-1165G7 12GB 256GB SSD MX330 14" W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: notebookstore
29.045,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
11 29055