Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Apple MacBook Air 15 inç M4 Çip 10 Çekirdekli CPU 10 Çekirdekli GPU 16GB Bellek 512GB SSD Gümüş
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
28 dk önce
1 69999.00
Apple 2025 M4 çipli 15 inç MacBook Air Laptop: 15.3 inç Liquid Retina Ekran, 16GB Birleşik Bellek, 512 GB SSD Depolama, 12MP Center Stage Kamera, Touch ID; Gümüş Rengi Satıcı: Kraft Online
73.277,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
2 73287
Macbook Air M4 16 Gb 512 Gb Ssd 15.3" Mw1h3tu/A Gümüş
Satıcı: ASEL
75.397,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 75397.30
MacBook Air MW1H3TU/A M4 16Gb-512Gb Ssd-Liquid Retina-15.3inc-Gümüş
78.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
4 78999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK