Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MacBook Air MDH84TU/A M5 16Gb-1Tb Ssd-Liquid Retina-13.6inc-Gümüş
63.179,10 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
11 dk önce
1 63179.10
Apple MDH84TU/A/MacBook Air/ M5 İşlemci(10 Çekirdek Cpu-10 Gpu)/16Gb Ram/1Tb SSD/13.6"/Gümüş
70.199,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
2 70199.00
Apple 13-inch MacBook Air M5 Chip 10-Core CPU 10-Core GPU 16gb 1TB SSD Silver MDH84TU/Ax
70.199,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
30 dk önce
3 70199.00
Apple 13" MacBook Air: 10 çekirdekli CPU ve 10 çekirdekli GPU'lu Apple M5 çip, 16 GB RAM, 1 TB SSD - Gümüş Satıcı: Trendyol
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 71999.00
Apple MacBook Air M5 16GB 1TB SSD macOS 13" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş MDH84TU/A - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Hepsiburada
73.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 73399.00
MacBook Air 13" M5 Çip 10 Çekirdekli CPU 10 Çekirdekli GPU 16GB Bellek 1TB SSD Gümüş Laptop MDH84TU/A
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
28 dk önce
6 74009
Apple MacBook Air M5 16GB 1TB SSD macOS 13" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş MDH84TU/A - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Troy Apple
80.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 80499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK