Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MacBook Air MDHD4TU/A M5 24Gb-1Tb Ssd-Liquid Retina-13.6inc-Yıldız Işığı 300 yorum
80.999,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
1 80999.10
Apple 13" MacBook Air: Apple M5 çip, 10 çekirdekli CPU ve 10 çekirdekli GPU, 24 GB RAM, 1 TB SSD - Yıldız Işığı Satıcı: Trendyol
83.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 83999.00
Apple MacBook Air M5 24GB 1TB SSD macOS 13" Taşınabilir Bilgisayar Yıldız Işığı MDHD4TU/A - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Hepsiburada
85.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
3 85599.00
Apple MDHD4TU/A/MacBook Air/ M5 İşlemci(10 Çekirdek Cpu-10 Gpu)/24Gb Ram/1Tb SSD/13.6"/Yıldız Işığı
89.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
4 89999.00
Apple MacBook Air M5 24GB 1TB SSD macOS 13" Taşınabilir Bilgisayar Yıldız Işığı MDHD4TU/A - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Troy Apple
92.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 92999.00
MacBook Air 13" M5 Çip 10 Çekirdekli CPU 10 Çekirdekli GPU 24GB Bellek 1TB SSD Yıldız Işığı Laptop MDHD4TU/A
92.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
6 93009
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK