Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Apple MDHJ4TU/A/MacBook Air/ M5 İşlemci(10 Çekirdek Cpu-10 Gpu)/16Gb Ram/1Tb SSD/13.6/Gökyüzü Mavisi
70.199,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
9 dk önce
1 70199.00
MacBook Air MDHJ4TU/A M5 16Gb-1Tb Ssd-Liquid Retina-13.6inc-Gök Mavisi
70.199,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
2 70199.00
Apple MDHJ4TU/A/MacBook Air/Apple M5 İşlemci(10 Çekirdek CPU-10 Çekirdek GPU)/16GB RAM/1TB SSD/13.6/ Satıcı: MediaMarkt
70.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 70200.00
Apple MacBook Air MDHJ4TU/A M5 16 GB 1 TB SSD 13.6" macOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: mediamarkt
70.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 70200.00
APPLE MDHJ4TU/A/MacBook Air/Apple M5 İşlemci(10 Çekirdek CPU-10 Çekirdek GPU)/16GB RAM/1TB SSD/13.6/Gökyüzü Mavisi Satıcı: MEDIAMARKT
70.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 70200.00
MacBook Air 13 inç - Apple M5 Çip 10 CPU ve 10 GPU 16GB Bellek 1TB SSD (MDHJ4TU/A) - Gökyüzü Mavisi Satıcı: Gürgençler Apple
72.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 72399.00
Apple MacBook Air M5 16GB 1TB SSD macOS 13" Taşınabilir Bilgisayar Gök Mavisi MDHJ4TU/A - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Hepsiburada
73.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 73699.00
MacBook Air 13" M5 Çip 10 Çekirdekli CPU 10 Çekirdekli GPU 16GB Bellek 1TB SSD Gök Mavisi Laptop MDHJ4TU/A
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
8 74009
Apple MacBook Air M5 16GB 1TB SSD macOS 13" Taşınabilir Bilgisayar Gök Mavisi MDHJ4TU/A - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Troy Apple
80.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
9 80499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK