Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Apple MacBook Air M5 13.6" (10CPU/8GPU) Ultrabook Fiyatları

Apple M5 çipli 13 inç MacBook Air Laptop: 13.6 inç Liquid Retina Ekran, 10 CPU, 8 GPU, 16GB Birleşik Bellek, 512 GB SSD Depolama, 12 MP Center Stage Kamera, Touch ID; Gümüş Rengi

Satıcı: Amazon.com.tr

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 58009
Apple 13\

Satıcı: Ozerpa Teknoloji

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 57999.00
Apple 13" MacBook Air: 10 çekirdekli CPU ve 8 çekirdekli GPU'lu Apple M5 çip, 16 GB RAM, 512 GB SSD - Gümüş

Satıcı: Gürgençler Apple Yetkili Satıcı

58.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 58699.00
Apple MDH74TU/A/MacBook Air/ M5 İşlemci(10 Çekirdek Cpu-8 Gpu)/16Gb Ram/512Gb SSD/13.6"/Gümüş 58.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 58999.00
Apple 13-inch MacBook Air M5 Chip 10-Core CPU 8-Core GPU 16gb 512gb SSD Silver Mdh74tu/a 58.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 58999.00
MacBook Air 13 inç - Apple M5 Çip 10 CPU ve 8 GPU 16GB Bellek 512GB SSD (MDH74TU/A) - Gümüş

Satıcı: Gürgençler Apple

60.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 60499.00
MacBook Air 13" M5 Çip 10 Çekirdekli CPU 8 Çekirdekli GPU 16GB Bellek 512GB SSD Gümüş Laptop MDH74TU/A 61.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 62009
Apple MacBook Air MDH74TU/A M5 16 GB 512 GB SSD 13.6" macOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TroyApple

62.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 62559.00
Apple MacBook Air MDH74TU/A M5 16 GB 512 GB SSD 13.6" macOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: allmall

63.919,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 63919.06
Apple Macbook Air M5 16 Gb 512 Gb Ssd 13.6" Mdh74Tu/A Gümüş

Satıcı: AllMall Elektronik

64.599,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 64599.05
Apple Macbook Air Mdh74tu/A M5 İşlemci(10 Çekirdek Cpu-8 Çekirdek Gpu) 16Gb Ram 512Gb Ssd 13.6 (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: ALLMALL ELEKTRONİK

64.939,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 64939.10
Apple Macbook Air M5 16 Gb 512 Gb Ssd 13.6" Mdh74Tu/A Gümüş

Satıcı: TEKEMEN BİLİŞİM

65.610,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 65610.35
Apple MacBook Air M5 16GB 512GB SSD macOS 13" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş MDH74TU/A - 512 GB - 16 GB

Satıcı: ALLMALL ELEKTRONİK | 8 yorum

67.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 67999.00
Apple MacBook Air M5 16GB 512GB SSD macOS 13" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş MDH74TU/A - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Troy Apple | 8 yorum

67.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 67999.00
MacBook Air 13 inç - Apple M5 Çip 10 CPU ve 8 GPU 16GB Bellek 512GB SSD (MDH74TU/A) - Gümüş

Satıcı: ALLMALL ELEKTRONİK

67.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

15 67999.00

Apple MacBook Air M5 13.6" (10CPU/8GPU) Ultrabook Fiyat Geçmişi

Apple MacBook Air M5 13.6" (10CPU/8GPU) Ultrabook Temel Özellikleri

Apple MacBook Air M5 13.6" (10CPU/8GPU) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 304.1 mm
• Derinlik 215.0 mm
• Kalınlık 11.3 mm
• Ağırlık 1.23 kg
• Renk Gümüş
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Apple
• İşlemci Serisi Apple M5
• İşlemci Modeli Apple M5 (10CPU/8GPU)
• İşlemci Temel Frekans 4.42 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Süper Çekirdek 6 x Verimlilik Çekirdeği
• Transistör Mesafesi 3 nm

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU Diğer Özellikler 16 Çekirdekli Neural Engine (153 GB/s)

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 16 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 6.0
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Thread Ağ Teknolojisi (Akıllı Ağ)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri İşlemsel Video Teknolojisi Masa Görüntüsü Özelliği 3 Adet Mikrofon 12 MP
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Force Touch Trackpad
• Diğer Özellikler Dolby Atmos İle Uzamsal Ses MagSafe 3 Şarj Bağlantı Noktası Ortam Işığı Sensörü Yüksek Empedanslı Kulaklık Destekli 3.5mm Jak 4 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 53.8 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) 15 Saate Kadar Wi-Fi İnternet 18 Saate Kadar Online Video İzleme

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Apple MacBook Air M5 13.6" (10CPU/8GPU) Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.