Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Apple M5 çipli 15 inç MacBook Air Laptop: 15.3 inç Liquid Retina Ekran, 10 CPU, 10 GPU, 16GB Birleşik Bellek, 512 GB SSD Depolama, 12 MP Center Stage Kamera, Touch ID; Gümüş Rengi Satıcı: Amazon.com.tr
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
1 72009
Apple 15-inch MacBook Air M5 Chip 10-Core CPU 10-Core GPU 16gb 512gb SSD Silver Mdv94tu/a
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
2 71999.00
MacBook Air MDV94TU/A M5 16Gb-512Gb Ssd-Liquid Retina-15.3inc-Gümüş 301 yorum
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 71999.00
MacBook Air 15" M5 Çip 10 Çekirdekli CPU 10 Çekirdekli GPU 16GB Bellek 512GB SSD Gümüş Laptop MDV94TU/A
72.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
4 72999.00
Apple MacBook Air M5 16GB 512GB SSD macOS 15" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş MDV94TU/A - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum
79.998,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 79998.98
Apple MacBook Air M5 16GB 512GB SSD macOS 15" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş MDV94TU/A - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Troy Apple | 1 yorum
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 79999.00
Apple 15" MacBook Air: 10 çekirdekli CPU ve 10 çekirdekli GPU'lu Apple M5 çip, 16 GB RAM, 1 TB SSD - Gümüş Satıcı: Trendyol
92.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 92499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK