Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MacBook Air MDVA4TU/A M5 16Gb-1Tb Ssd-Liquid Retina-15.3inc-Gümüş
83.249,10 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
13 dk önce
1 83249.10
Apple MacBook Air M5 16GB 1TB SSD macOS 15" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş MDVA4TU/A - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum
84.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
2 84699.00
MacBook Air 15" M5 Çip 10 Çekirdekli CPU 10 Çekirdekli GPU 16GB Bellek 1TB SSD Gümüş Laptop MDVA4TU/A
84.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
3 84999.00
Apple MDVA4TU/A/MacBook Air/ M5 İşlemci(10 Çekirdek Cpu-10 Gpu)/16Gb Ram/1Tb SSD/15"/Gümüş
85.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
11 dk önce
4 85999.00
Apple MacBook Air M5 16GB 1TB SSD macOS 15" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş MDVA4TU/A - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Troy Apple | 1 yorum
92.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 92499.00
Apple 15-inch MacBook Air M5 Chip 10-Core CPU 10-Core GPU 16gb 1TB SSD Silver Mdva4tu/a
92.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
3 saat önce
6 92499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK