Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Apple MacBook Air MDVD4TU/A M5 16 GB 512 GB SSD 15" macOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
72.461,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 72461.78
MacBook Air 15" M5 Çip 10 Çekirdekli CPU 10 Çekirdekli GPU 16GB Bellek 512GB SSD Yıldız Işığı Laptop MDVD4TU/A
72.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
4 dk önce
2 72999.00
Apple MacBook Air M5 16GB 512GB SSD macOS 15" Taşınabilir Bilgisayar Yıldız Işığı MDVD4TU/A - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum
77.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 77099.00
Apple MacBook Air M5 16GB 512GB SSD macOS 15" Taşınabilir Bilgisayar Yıldız Işığı MDVD4TU/A - 512 GB - 16 GB
Satıcı: teknoraks | 3 yorum
78.014,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 78014.00
MacBook Air MDVD4TU/A M5 16Gb-512Gb Ssd-Liquid Retina-15.3inc-Yıldız Işığı
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
5 79999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK