Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MacBook Air MDVE4TU/A M5 16Gb-1Tb Ssd-Liquid Retina-15.3inc-Yıldız Işığı
77.399,10 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
12 dk önce
1 77399.10
Apple 15" MacBook Air: M5 çip, 10 CPU ve 10 GPU, 16 GB RAM, 1 TB SSD - Yıldız Işığı Satıcı: Trendyol
82.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 82999.00
MacBook Air 15" M5 Çip 10 Çekirdekli CPU 10 Çekirdekli GPU 16GB Bellek 1TB SSD Yıldız Işığı Laptop MDVE4TU/A
84.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
3 85009
Apple MDVE4TU/A/MacBook Air/ M5 İşlemci(10 Çekirdek Cpu-10 Gpu)/16Gb Ram/1Tb SSD/15"/Yıldız Işığı
85.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
25 dk önce
4 85999.00
Apple MacBook Air M5 16GB 1TB SSD macOS 15" Taşınabilir Bilgisayar Yıldız Işığı MDVE4TU/A - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Troy Apple | 1 yorum
92.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 92499.00
Apple 15-inch MacBook Air M5 Chip 10-Core CPU 10-Core GPU 16gb 1TB SSD Starlight Mdve4tu/a
92.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
3 saat önce
6 92499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK