Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MacBook Air MDVF4TU/A M5 24Gb-1Tb Ssd-Liquid Retina-15.3inc-Yıldız Işığı
99.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
12 dk önce
1 99999.00
Apple MacBook Air M5 24GB 1TB SSD macOS 15" Taşınabilir Bilgisayar Yıldız Işığı MDVF4TU/A - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Troy Apple
104.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 104999.00
Apple 15-inch MacBook Air M5 Chip 10-Core CPU 10-Core GPU 24gb 1TB SSD Starlight Mdvf4tu/a
104.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
3 104999.00
Apple M5 çipli 15 inç MacBook Air Laptop: 15.3 inç Liquid Retina Ekran, 10 CPU, 10 GPU, 24GB Birleşik Bellek, 1 TB SSD Depolama, 12 MP Center Stage Kamera, Touch ID; Yıldız Işığı Satıcı: Kraft Online
106.779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 106789
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK