Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Apple MacBook Air M5 15.3" (10CPU/10GPU) Ultrabook Fiyatları

Apple M5 çipli 15 inç MacBook Air Laptop: 15.3 inç Liquid Retina Ekran, 10 CPU, 10 GPU, 16GB Birleşik Bellek, 1 TB SSD Depolama, 12 MP Center Stage Kamera, Touch ID; Gece Yarısı

Satıcı: Amazon.com.tr

77.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 77409
Apple MDVK4TU/A/MacBook Air/ M5 İşlemci(10 Çekirdek Cpu-10 Gpu)/16Gb Ram/1Tb SSD/15"/Gece Yarısı 77.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 77399.00
MacBook Air MDVK4TU/A M5 16Gb-1Tb Ssd-Liquid Retina-15.3inc-Gece Yarısı 77.896,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 77896.00
Apple 15" MacBook Air: Apple M5 chip with 10‑core CPU and 10‑core GPU, 16GB, 1TB SSD - Gece Yarısı

Satıcı: Trendyol

82.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 82999.00
Apple MacBook Air M5 16GB 1TB SSD macOS 15" Taşınabilir Bilgisayar Gece Yarısı MDVK4TU/A - 1 TB - 16 GB

Satıcı: Hepsiburada

84.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 84599.00
MacBook Air 15" M5 Çip 10 Çekirdekli CPU 10 Çekirdekli GPU 16GB Bellek 1TB SSD Gece Yarısı Laptop MDVK4TU/A 84.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 85009
Apple MacBook Air M5 16GB 1TB SSD macOS 15" Taşınabilir Bilgisayar Gece Yarısı MDVK4TU/A - 1 TB - 16 GB

Satıcı: Troy Apple

92.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 92499.00
Apple 15-inch MacBook Air M5 Chip 10-Core CPU 10-Core GPU 16gb 1TB SSD Midnight Mdvk4tu/a 92.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 92499.00

Apple MacBook Air M5 15.3" (10CPU/10GPU) Ultrabook Fiyat Geçmişi

Apple MacBook Air M5 15.3" (10CPU/10GPU) Ultrabook Temel Özellikleri

Apple MacBook Air M5 15.3" (10CPU/10GPU) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 340.4 mm
• Derinlik 237.6 mm
• Kalınlık 11.5 mm
• Ağırlık 1.51 kg
• Renk Koyu Mavi
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Apple
• İşlemci Serisi Apple M5
• İşlemci Modeli Apple M5 (10CPU/10GPU)
• İşlemci Temel Frekans 4.42 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 6 x Verimlilik Çekirdeği
• Transistör Mesafesi 3 nm

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU Diğer Özellikler 16 Çekirdekli Neural Engine (153 GB/s)

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 16 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 1 TB

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 6.0
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Thread Ağ Teknolojisi (Akıllı Ağ)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri İşlemsel Video Teknolojisi Masa Görüntüsü Özelliği 3 Adet Mikrofon 12 MP
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Force Touch Trackpad
• Diğer Özellikler Dolby Atmos İle Uzamsal Ses MagSafe 3 Şarj Bağlantı Noktası Ortam Işığı Sensörü Yüksek Empedanslı Kulaklık Destekli 3.5mm Jak 6 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 66.5 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) 15 Saate Kadar Wi-Fi İnternet 18 Saate Kadar Online Video İzleme

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Apple MacBook Air M5 15.3" (10CPU/10GPU) Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.