Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Apple MDVQ4TU/A/MacBook Air/ M5 İşlemci(10 Çekirdek Cpu-10 Gpu)/16Gb Ram/512Gb SSD/15"/Gökyüzü Mavisi
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
15 dk önce
1 71999.00
MacBook Air MDVQ4TU/A M5 16Gb-512Gb Ssd-Liquid Retina-15.3inc-Gök Mavisi 300 yorum
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
2 71999.00
Apple MDVQ4TU/A/MacBook Air/Apple M5 İşlemci(10 Çekirdek CPU-10 Çekirdek GPU)/16GB RAM/512GB SSD/15 Satıcı: MediaMarkt
72.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 72000.00
Apple MacBook Air MDVQ4TU/A M5 16 GB 512 GB SSD 15" macOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: mediamarkt
72.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 72000.00
APPLE MDVQ4TU/A/MacBook Air/Apple M5 İşlemci(10 Çekirdek CPU-10 Çekirdek GPU)/16GB RAM/512GB SSD/15"/Gökyüzü Mavisi Satıcı: MEDIAMARKT
72.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 72000.00
MacBook Air 15" M5 Çip 10 Çekirdekli CPU 10 Çekirdekli GPU 16GB Bellek 512GB SSD Gök Mavisi Laptop MDVQ4TU/A
72.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
51 dk önce
6 73009
Apple MacBook Air M5 16GB 512GB SSD macOS 15" Taşınabilir Bilgisayar Gök Mavisi MDVQ4TU/A - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum
73.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 73099.00
Apple MacBook Air M5 16GB 512GB SSD macOS 15" Taşınabilir Bilgisayar Gök Mavisi MDVQ4TU/A - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Troy Apple | 3 yorum
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
8 79999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK