Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MacBook Air MDVT4TU/A M5 16Gb-1Tb Ssd-Liquid Retina-15.3inc-Gök Mavisi
77.399,10 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
12 dk önce
1 77399.10
Apple 15" MacBook Air: Apple M5 çip, 10 çekirdekli CPU ve 10 çekirdekli GPU, 16 GB RAM, 1 TB SSD - Gök Mavisi Satıcı: Trendyol
84.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
2 84699.00
Apple MacBook Air M5 16GB 1TB SSD macOS 15" Taşınabilir Bilgisayar Gök Mavisi MDVT4TU/A - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Hepsiburada
84.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
3 84799.00
MacBook Air 15" M5 Çip 10 Çekirdekli CPU 10 Çekirdekli GPU 16GB Bellek 1TB SSD Gök Mavisi Laptop MDVT4TU/A
84.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
4 85009
Apple MDVT4TU/A/MacBook Air/ M5 İşlemci(10 Çekirdek Cpu-10 Gpu)/16Gb Ram/1Tb SSD/15"/Gökyüzü Mavisi
85.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
26 dk önce
5 85999.00
Apple MacBook Air M5 16GB 1TB SSD macOS 15" Taşınabilir Bilgisayar Gök Mavisi MDVT4TU/A - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Troy Apple
92.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 92499.00
Apple 15-inch MacBook Air M5 Chip 10-Core CPU 10-Core GPU 16gb 1TB SSD Sky Blue Mdvt4tu/a
92.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
3 saat önce
7 92499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK