Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
MacBook Air MDVC4TU/A M5 24Gb-1Tb Ssd-Liquid Retina-15.3inc-Gümüş
99.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
1 99999.00
Apple Macbook Air M5 24 Gb 1 Tb Ssd 15.3" Mdvc4tu/A Gümüş - Apple Türkiye Garantili
Satıcı: Kraft Online
104.211,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 104211.50
Apple MacBook Air M5 24GB 1TB SSD macOS 15" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş MDVC4TU/A - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Troy Apple
104.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 104999.00
Apple M5 çipli 15 inç MacBook Air Laptop: 15.3 inç Liquid Retina Ekran, 10 CPU, 10 GPU, 24GB Birleşik Bellek, 1 TB SSD Depolama, 12 MP Center Stage Kamera, Touch ID; Gümüş Rengi Satıcı: Kraft Online
106.779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
4 106789
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK