Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Apple MacBook Neo (MHFC4TU/A) Ultrabook Fiyatları

Apple 13" MacBook Neo Gümüş 256GB

Satıcı: Trendyol

33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 33999.00
Apple 13" MacBook Neo Gümüş 256GB

Satıcı: Ozerpa Teknoloji

33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 33999.00
Apple MacBook Neo MHFC4TU/A A18 Pro 8 GB 512 GB SSD 13" macOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: gokturk-teknoloji

38.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 38190.00
MacBook Neo MHFC4TU/A A18 Pro 8Gb-512Gb Ssd-Liquid Retina ekran-13inc-Gümüş 38.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 38699.10
Macbook Neo A18 Pro Çip 13 Inç 6 Çekirdekli Cpu 5 Çekirdekli Gpu Touch Id 8Gb 512Gb Gümüş

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 39999.00
Apple MacBook Neo A18 Pro 8GB 512GB SSD macOS 13" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş MHFC4TU/A - 512 GB - 8 GB

Satıcı: GÖKTÜRKBİLGİSAYAR | 13 yorum

40.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 40799.00
Apple MacBook Neo A18 Pro 8GB 512GB SSD macOS 13" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş MHFC4TU/A - 512 GB - 8 GB

Satıcı: Hepsiburada | 13 yorum

40.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 40899.00
MacBook Neo 13 inç - Apple A18 Pro Çip 6 CPU ve 5 GPU 8GB Bellek 512GB SSD (MHFC4TU/A) - Gümüş

Satıcı: Troy Apple

41.279,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 41279.04
MacBook Neo 13" A18 Pro Çip 6 Çekirdekli CPU 5 Çekirdekli GPU 8GB Bellek 512GB SSD Touch ID Gümüş Laptop MHFC4TU/A 41.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 41709
Apple MacBook Neo MHFC4TU/A A18 Pro 8 GB 512 GB SSD 13" macOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: technopol

42.290,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 42290.60

Apple MacBook Neo (MHFC4TU/A) Ultrabook Fiyat Geçmişi

Apple MacBook Neo (MHFC4TU/A) Ultrabook Temel Özellikleri

Apple MacBook Neo (MHFC4TU/A) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 297.5 mm
• Derinlik 206.4 mm
• Kalınlık 12.7 mm
• Ağırlık 1.23 kg
• Renk Gümüş
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Apple
• İşlemci Serisi A18 Pro
• İşlemci Modeli Apple A18 Pro
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.05 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 2.42 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 6 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 6 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Apple Neural Engine
• NPU TOPS (Int8) 35
• NPU Diğer Özellikler 16 Çekirdek

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 (x1) USB 2 (x1 Azami 480 Mbps) 10 Gbps Veri Aktarım Hızı (x1)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 6.0
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri İşlemsel Video Teknolojisi 2 Adet Mikrofon 1080p FaceTime HD
• Diğer Özellikler Dolby Atmos İle Uzamsal Ses 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 36.5 Wh
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon) 11 Saate Kadar Wi-Fi İnternet 16 Saate Kadar Online Video İzleme

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Apple A18 Pro GPU
• Dahili Grafik Temel Frekans 1490 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler 5 Adet Grafik Çekirdeği

Apple MacBook Neo (MHFC4TU/A) Ultrabook Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Isisim Profil Resmi

2 yorum

Isisim Ipad 11th trye global fiyati ile girebilmisken bu nasil bu kadar ucuk oluyor anlamiyorum ustelik vergi oranlari ayni olmasina rağmen
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.