Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Apple 13" MacBook Neo Puslu Sarı 256GB Satıcı: Trendyol
34.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
1 34199.00
Apple 13" MacBook Neo Puslu Sarı 512GB Satıcı: Trendyol
38.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 38499.00
Macbook Neo A18 Pro Çip 13 Inç 6 Çekirdekli Cpu 5 Çekirdekli Gpu Touch Id 8Gb 512Gb Sarı Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
3 39999.00
MacBook Neo 13" A18 Pro Çip 6 Çekirdekli CPU 5 Çekirdekli GPU 8GB Bellek 512GB SSD Touch ID Puslu Sarı Laptop MHFE4TU/A
41.699,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
4 41699.00
Apple MHFE4TU/A/MacBook Neo/ A18 Pro İşlemci(6 Çekirdek Cpu-5 Gpu)/8Gb Ram/512Gb SSD/13"/Puslu Sarı
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
20 dk önce
5 41999.00
Apple MacBook Neo A18 Pro 8GB 512GB SSD macOS 13" Taşınabilir Bilgisayar Puslu Sarı MHFE4TU/A - 512 GB - 8 GB
Satıcı: ALLMALL ELEKTRONİK | 16 yorum
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 42999.00
MacBook Neo 13 inç - Apple A18 Pro Çip 6 CPU ve 5 GPU 8GB Bellek 512GB SSD (MHFE4TU/A) - Puslu Sarı Satıcı: ALLMALL ELEKTRONİK
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 42999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK6 yorum