Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Apple MacBook Neo (MHFH4TU/A) Ultrabook Fiyatları

Apple 13 inç MacBook Neo Laptop: A18 Pro çip, Yapay zeka ve Apple Intelligence için tasarlandı, Liquid Retina Ekran, 8 GB Birleşik Bellek, 256 GB SSD, 1080p FaceTime HD Kamera; Pastel Pembe

Satıcı: Amazon.com.tr

33.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 33910
Apple Macbook Neo 8 Gb 256 Gb Ssd 13" Mhfh4Tu/A Pastel Pembe

Satıcı: BSZ ELEKTRONİK

33.981,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 33981.51
MacBook Neo MHFH4TU/A A18 Pro 8Gb-256Gb Ssd-Liquid Retina ekran-13inc-Pastel Pembe 34.199,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 34199.10
Apple MacBook Neo A18 Pro 8GB 256GB SSD macOS 13" Taşınabilir Bilgisayar Pastel Pembe MHFH4TU/A - 256 GB - 8 GB

Satıcı: Bsz Elektronik | 15 yorum

35.719,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 35719.06
Apple MacBook Neo MHFH4TU/A A18 Pro 8 GB 256 GB SSD 13" macOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: technopol

37.882,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 37882.00
Apple MacBook Neo A18 Pro 8GB 256GB SSD macOS 13" Taşınabilir Bilgisayar Pastel Pembe MHFH4TU/A - 256 GB - 8 GB

Satıcı: ALLMALL ELEKTRONİK | 15 yorum

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 37999.00
Apple MHFH4TU/A/MacBook Neo/ A18 Pro İşlemci(6 Çekirdek Cpu-5 Gpu)/8Gb Ram/256Gb SSD/13"/Pastel Pembe 37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 37999.00
Apple 13-inch MacBook Neo A18 Pro Chip 6-Core CPU 5-Core GPU 8GB 256gb SSD Blush Mhfh4tu/a 37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 37999.00
Apple MacBook Neo MHFH4TU/A A18 Pro 8 GB 256 GB SSD 13" macOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: mediamarkt

38.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 38000.00
APPLE MHFH4TU/A/MacBook Neo/Apple A18 Pro İşlemci(6 Çekirdek CPU-5 Çekirdek GPU)/8GB RAM/256GB SSD/13"/Blush

Satıcı: MEDIAMARKT

38.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 38000.00

Apple MacBook Neo (MHFH4TU/A) Ultrabook Fiyat Geçmişi

Apple MacBook Neo (MHFH4TU/A) Ultrabook Temel Özellikleri

Apple MacBook Neo (MHFH4TU/A) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 297.5 mm
• Derinlik 206.4 mm
• Kalınlık 12.7 mm
• Ağırlık 1.23 kg
• Renk Pembe
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Apple
• İşlemci Serisi A18 Pro
• İşlemci Modeli Apple A18 Pro
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.05 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 2.42 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 6 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 6 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Apple Neural Engine
• NPU TOPS (Int8) 35
• NPU Diğer Özellikler 16 Çekirdek

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 256 GB

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 (x1) USB 2 (x1 Azami 480 Mbps) 10 Gbps Veri Aktarım Hızı (x1)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 6.0
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri İşlemsel Video Teknolojisi 2 Adet Mikrofon 1080p FaceTime HD
• Diğer Özellikler Dolby Atmos İle Uzamsal Ses 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 36.5 Wh
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon) 11 Saate Kadar Wi-Fi İnternet 16 Saate Kadar Online Video İzleme

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Apple A18 Pro GPU
• Dahili Grafik Temel Frekans 1490 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler 5 Adet Grafik Çekirdeği

Apple MacBook Neo (MHFH4TU/A) Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.