Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Apple MacBook Neo (MHFJ4TU/A) Ultrabook Fiyatları

Apple 13\" MacBook Neo Pastel Pembe 256GB

Satıcı: Belis Store

33.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 33900.00
Apple 13" MacBook Neo Pastel Pembe 256GB

Satıcı: Trendyol

34.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 34209
Apple MacBook Neo MHFJ4TU/A A18 Pro 8 GB 512 GB SSD 13" macOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: gokturk-teknoloji

38.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 38540.00
Apple 13 inç MacBook Neo Laptop: A18 Pro çip, Yapay zeka ve Apple Intelligence için tasarlandı, Liquid Retina Ekran, 8 GB Birleşik Bellek, 512 GB SSD, 1080p FaceTime HD Kamera, Touch ID; Pastel Pembe

Satıcı: Amazon.com.tr

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 40009
MacBook Neo 13" A18 Pro Çip 6 Çekirdekli CPU 5 Çekirdekli GPU 8GB Bellek 512GB SSD Touch ID Pastel Pembe Laptop MHFJ4TU/A 41.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 41709
Apple MHFJ4TU/A/MacBook Neo/ A18 Pro İşlemci(6 Çekirdek Cpu-5 Gpu)/8Gb Ram/512Gb SSD/13"/Blush 41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 41999.00
Apple 13-inch MacBook Neo A18 Pro Chip 6-Core CPU 5-Core GPU 8GB 512gb SSD Touch ID Blush Mhfj4tu/a 41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 41999.00
Apple MacBook Neo MHFJ4TU/A A18 Pro 8 GB 512 GB SSD 13" macOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: mediamarkt

42.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 42000.00
APPLE MHFJ4TU/A/MacBook Neo/Apple A18 Pro İşlemci(6 Çekirdek CPU-5 Çekirdek GPU)/8GB RAM/512GB SSD/13"/Blush

Satıcı: MEDIAMARKT

42.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 42000.00
Apple MacBook Neo A18 Pro 8GB 512GB SSD macOS 13" Taşınabilir Bilgisayar Pastel Pembe MHFJ4TU/A - 512 GB - 8 GB

Satıcı: GöktürkTech | 15 yorum

42.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 42300.00
Apple MacBook Neo A18 Pro 8GB 512GB SSD macOS 13" Taşınabilir Bilgisayar Pastel Pembe MHFJ4TU/A - 512 GB - 8 GB

Satıcı: akel teknoloji | 15 yorum

42.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 42500.00
MacBook Neo 13 inç - Apple A18 Pro Çip 6 CPU ve 5 GPU 8GB Bellek 512GB SSD (MHFJ4TU/A) - Pastel Pemb

Satıcı: ALLMALL ELEKTRONİK

42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 42999.00

Apple MacBook Neo (MHFJ4TU/A) Ultrabook Fiyat Geçmişi

Apple MacBook Neo (MHFJ4TU/A) Ultrabook Temel Özellikleri

Apple MacBook Neo (MHFJ4TU/A) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 297.5 mm
• Derinlik 206.4 mm
• Kalınlık 12.7 mm
• Ağırlık 1.23 kg
• Renk Pembe
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Apple
• İşlemci Serisi A18 Pro
• İşlemci Modeli Apple A18 Pro
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.05 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 2.42 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 6 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 6 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Apple Neural Engine
• NPU TOPS (Int8) 35
• NPU Diğer Özellikler 16 Çekirdek

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 (x1) USB 2 (x1 Azami 480 Mbps) 10 Gbps Veri Aktarım Hızı (x1)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 6.0
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri İşlemsel Video Teknolojisi 2 Adet Mikrofon 1080p FaceTime HD
• Diğer Özellikler Dolby Atmos İle Uzamsal Ses 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 36.5 Wh
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon) 11 Saate Kadar Wi-Fi İnternet 16 Saate Kadar Online Video İzleme

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Apple A18 Pro GPU
• Dahili Grafik Temel Frekans 1490 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler 5 Adet Grafik Çekirdeği

Apple MacBook Neo (MHFJ4TU/A) Ultrabook Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Burak K***** Profil Resmi

86 yorum

Burak K***** Macbook air m2 alın, neredeyse her yönden daha mantıklı. En son çıkan en iyi olmuyor maalesef her zaman.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.