Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Apple MacBook Pro MX2H3TU/A Apple M4 Pro 12C CPU 16C GPU 24 GB 512 GB SSD 14.2" MacOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknopoint
116.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 116999.00
Apple Macbook Pro M4 Pro 24Gb 512Gb Ssd Macos 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı Mx2H3Tu/A Satıcı: Teknopoint
116.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 116999.00
Apple MacBook Pro Laptop, M4 Pro çip, 12 çekirdekli CPU ve 16 çekirdekli GPU’ya sahip: 14.2 inç Liquid Retina XDR Ekran, 24 GB Birleşik Bellek, 512GB SSD Depolama; Uzay Siyahı Satıcı: Teknopoint Bilişim
124.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
3 125009
Apple MacBook Pro M4 Pro 24GB 512GB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MX2H3TU/A - 512 GB - 24 GB
Satıcı: BRD | 139 yorum
128.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 128499.00
Apple MacBook Pro M4 Pro 24GB 512GB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MX2H3TU/A - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Teknopoint Bilişim | 139 yorum
128.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 128999.00
MacBook Pro 14 inç M4 Pro Çip 12 Çekirdek CPU 16 Çekirdek GPU 24 GB RAM 512 GB Uzay Siyahı - (MX2H3T Satıcı: Teknopoint Bilişim
129.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
6 129999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK