Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Apple MacBook Pro 14.2" M5 (10CPU/10GPU) Laptop Fiyatları

Apple  Macbook Pro M5 16Gb 1Tb Ssd Macos 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı Mde14Tu/A

Satıcı: Tekyıldız

87.766,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 87766.75
Apple Macbook Pro MDE14TU/A M5 16 GB 1 TB SSD 14" macOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: erdem-teknoloji

87.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 87999.00
MacBook Pro MDE14TU/A M5 16Gb-1Tb Ssd-Liquid Retina-14inc-Space Black

34 yorum

88.199,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 88199.10
Apple MacBook Pro M5 16GB 1TB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MDE14TU/A - 1 TB - 16 GB

Satıcı: BERENGSM | 13 yorum

90.239,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 90239.06
Apple Macbook Pro MDE14TU/A M5 16 GB 1 TB SSD 14" macOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: plustekno1

90.239,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 90239.06
Apple Macbook Pro M5 16 Gb 1 Tb Ssd 14.2" Mde14Tu/A Uzay Siyahı

Satıcı: TEKEMEN BİLİŞİM

90.709,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 90709.03
Apple MacBook Pro M5 16GB 1TB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MDE14TU/A - 1 TB - 16 GB

Satıcı: BanazPc | 13 yorum

93.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 93600.00
MacBook Pro 14" M5 Çip 10 Çekirdekli CPU 10 Çekirdekli GPU 16GB Bellek 1TB SSD Uzay Siyahı Laptop MDE14TU/A 95.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 96009
14 inç MacBook Pro: Apple M5 Çip 10 çekirdekli CPU ve 10 çekirdekli GPU 16GB Bellek 1TB SSD (MDE14TU

Satıcı: KAFKASDA

96.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 96599.00
Apple Mde14Tu/A Macbook Pro/ M5 işlemci/ (10 ÇekirdekCPU-10 çekirdek Gpu)/ 16Gb Ram/ 1TB Ssd/ 14.2"/ Uzay Siyahı 97.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 97999.00
APPLE Macbook Pro/ Apple M5 işlemci/ (10 ÇekirdekCPU-10 çekirdek GPU)/ 16GB Ram/ 1TB SSD/ 14.2"/ Space Black MDE14TU/A

Satıcı: MEDIAMARKT

98.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 98000.00

Apple MacBook Pro 14.2" M5 (10CPU/10GPU) Laptop Fiyat Geçmişi

Apple MacBook Pro 14.2" M5 (10CPU/10GPU) Laptop Temel Özellikleri

Apple MacBook Pro 14.2" M5 (10CPU/10GPU) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 312.6 mm
• Derinlik 221.2 mm
• Kalınlık 15.5 mm
• Ağırlık 1.55 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Apple
• İşlemci Serisi Apple M5
• İşlemci Modeli Apple M5 (10CPU/10GPU)
• İşlemci Temel Frekans 4.42 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 6 x Verimlilik Çekirdeği
• Transistör Mesafesi 3 nm

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU Diğer Özellikler 16 Çekirdekli Neural Engine (153 GB/s)

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü LPDDR5x
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 24 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 1 TB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 3
• USB Type-C Özellikleri Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 240Hz 8K @ 60Hz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SDXC Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Center Stage (Odak Takibi) İşlemsel Video Teknolojisi 3 Adet Mikrofon 12 MP 1080p HD Video Kaydı
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Force Touch Trackpad Hızlı Kaydırmalı Touchpad
• Diğer Özellikler Dolby Atmos İle Uzamsal Ses Force-Cancelling Woofer (Titreşim Engelleme) Ortam Işığı Sensörü Yüksek Empedanslı Kulaklık Destekli 3.5mm Jak 6 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 72.4 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) 16 Saate Kadar Wi-Fi İnternet 24 Saate Kadar Online Video İzleme
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Apple MacBook Pro 14.2" M5 (10CPU/10GPU) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.