Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Apple-MacBook Pro 14" M5 Çip 10 Çekirdekli CPU 10 Çekirdekli GPU 24GB Bellek 1TB SSD Uzay Siyahı Laptop MDE34TU/A-Siyah
107.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
53 dk önce
1 107999.00
Apple Macbook Pro M5 24Gb 1Tb Ssd Macos 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı Mde34tu/A (Apple Türkiye Garantili)
Satıcı: Directsales
111.257,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 111257.50
Apple MacBook Pro MDE34TU/A M5 24 GB 1 TB SSD 14.2" macOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: directsales
112.518,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 112518.00
Apple MacBook Pro MDE34TU/A M5 24 GB 1 TB SSD 14.2" macOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknopoint
112.799,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 112799.06
Apple MacBook Pro M5 24GB 1TB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MDE34TU/A - 1 TB - 24 GB
Satıcı: DEPO SS TEKNOLOJİ | 19 yorum
114.025,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 114025.92
Apple MacBook Pro M5 24GB 1TB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MDE34TU/A - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Starline | 19 yorum
114.144,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 114144.00
Apple Macbook Pro M5 24 Gb 1 Tb Ssd 14.2" Mde34tu/A Uzay Siyahı
Satıcı: Teknopoint
114.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
7 114999.00
MacBook Pro MDE34TU/A M5 24Gb-1Tb Ssd-Liquid Retina-14inc-Space Black 34 yorum
117.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
8 117499.00
Apple MacBook Pro Laptop: M5 çip, 14.2 inç Liquid Retina XDR Ekran, Apple Intelligence için tasarlandı, 24 GB Birleşik Bellek, 1 TB SSD Depolama; Uzay Siyahı Satıcı: Kraft Online
118.963,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
9 118973.4
Apple 14" MacBook Pro: Apple M5 chip 10‑core CPU 10‑core GPU, 24GB, 1TB SSD - Uzay Siyahı Satıcı: Starline
119.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
10 119000.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK