Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Apple MacBook Pro 14.2" M5 (10CPU/10GPU) Laptop Fiyatları

Apple MacBook Pro MDE44TU/A M5 16 GB 512 GB SSD 14" macOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TeknoryaBilişim

88.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 88299.00
Apple Macbook Pro M5 16Gb 512Gb Ssd Macos 14" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş Mde44Tu/A

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

88.447,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 88447.98
Apple MacBook Pro M5 16GB 512GB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş MDE44TU/A - 512 GB - 16 GB

Satıcı: CEPCENTER | 14 yorum

89.763,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 89763.64
Apple MacBook Pro M5 16GB 512GB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş MDE44TU/A - 512 GB - 16 GB

Satıcı: plustekno | 14 yorum

89.860,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 89860.40
MacBook Pro MDE44TU/A M5 16Gb-512Gb Ssd-Liquid Retina-14inc-Silver 90.249,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 90249.05
Apple Macbook Pro M5 16Gb 512Gb Ssd Macos 14" Taşınabilir Bilgisayar Gümüş Mde44Tu/A

Satıcı: Plustekno

90.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 90620.00
Apple 14" MacBook Pro: Apple M5 chip 10‑core CPU 10‑core GPU, 16GB, 512GB SSD - Gümüş

Satıcı: Teknorya

90.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 90899.00
Apple MacBook Pro Laptop: M5 çip, 14.2 inç Liquid Retina XDR Ekran, Apple Intelligence için tasarlandı, 16 GB Birleşik Bellek, 512 GB SSD Depolama; Gümüş Rengi

Satıcı: Teknorya

91.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 92009
Apple MacBook Pro MDE44TU/A M5 16 GB 512 GB SSD 14" macOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: DolgunBilişim

93.998,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 93998.95

Apple MacBook Pro 14.2" M5 (10CPU/10GPU) Laptop Fiyat Geçmişi

Apple MacBook Pro 14.2" M5 (10CPU/10GPU) Laptop Temel Özellikleri

Apple MacBook Pro 14.2" M5 (10CPU/10GPU) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 312.6 mm
• Derinlik 221.2 mm
• Kalınlık 15.5 mm
• Ağırlık 1.55 kg
• Renk Gümüş
• Gövde Malzemesi Alüminyum

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Apple
• İşlemci Serisi Apple M5
• İşlemci Modeli Apple M5 (10CPU/10GPU)
• İşlemci Temel Frekans 4.42 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 6 x Verimlilik Çekirdeği
• Transistör Mesafesi 3 nm

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU Diğer Özellikler 16 Çekirdekli Neural Engine (153 GB/s)

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü LPDDR5x
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 24 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 3
• USB Type-C Özellikleri Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 240Hz 8K @ 60Hz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SDXC Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Center Stage (Odak Takibi) İşlemsel Video Teknolojisi 3 Adet Mikrofon 12 MP 1080p HD Video Kaydı
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Force Touch Trackpad Hızlı Kaydırmalı Touchpad
• Diğer Özellikler Dolby Atmos İle Uzamsal Ses Force-Cancelling Woofer (Titreşim Engelleme) Ortam Işığı Sensörü Yüksek Empedanslı Kulaklık Destekli 3.5mm Jak 6 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 72.4 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) 16 Saate Kadar Wi-Fi İnternet 24 Saate Kadar Online Video İzleme
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Apple MacBook Pro 14.2" M5 (10CPU/10GPU) Laptop Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Kralınızz Profil Resmi

65 yorum

Kralınızz Fiyatı düşer mi sizce?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.