Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Apple MJ3D4TU/A/MacBook Pro/ M5 İşlemci(10 Çekirdek Cpu-10 Gpu)/32Gb Ram/1Tb SSD/14"/Uzay Siyahı
107.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
25 dk önce
1 107999.00
MacBook Pro MJ3D4TU/A M5 32Gb-1Tb Ssd-Liquid Retina-14inc-Uzay Siyahı
107.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
13 dk önce
2 107999.00
Apple MacBook Pro M5 32GB 1TB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MJ3D4TU/A - 1 TB - 32 GB
Satıcı: EK_AY bilişim | 3 yorum
128.040,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 128040.00
MacBook Pro 14" M5 Çip 10 Çekirdekli CPU 10 Çekirdekli GPU 32GB Bellek 1TB SSD Uzay Siyahı Laptop MJ3D4TU/A
129.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
4 130009
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK