Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Apple MacBook Pro Laptop: M5 Max çip, 18 CPU ve 32 GPU’ya sahip: Yapay zeka için tasarlandı, 14.2 inç Liquid Retina XDR Ekran, 36GB Birleşik Bellek, 2 TB SSD Depolama; Uzay Siyahı Satıcı: Amazon.com.tr
195.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
1 195809
Apple MGDU4TU/A/MacBook Pro/ M5 Max İşlemci(18 Çekirdek Cpu-32 Gpu)/36Gb Ram/2Tb SSD/14"/Uzay Siyahı
195.799,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
19 dk önce
2 195799.00
Apple MacBook Pro MGDU4TU/A M5 Max 36 GB 2 TB SSD 14" macOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: plustekno1
211.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 211500.00
Apple MacBook Pro M5 Max 36GB 2TB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MGDU4TU/A - 2 TB - 36 GB
Satıcı: plustekno | 1 yorum
221.936,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 221936.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK